Obchodné podmienky

Úvod Obchodné podmienky

OBCHODNÉ PODMIENKY

 

REGISTRÁCIA ZÁKAZNÍKA A PRIHLÁSENIE

 

Registrácia slúži k zvýšeniu pohodlia pri nakupovaní. Spočíva v zadaní Vašich údajov - mena, adresy a hesla. Medzi povinné údaje ďalej patrí aj kontaktný telefón či emailová adresa na spätné potvrdenie objednávky.

Registrovaný zákazník má pri druhom a ďalšom nákupu v našom eshopu garantovanú zľavu vo výške 5% z predajnej ceny. Zľava sa nedá uplatniť pri tovare, ktorý je už v akcii.

Všetky poskytnuté údaje sú samozrejme chránené a nebudú poskytnuté tretej strane - Ochrana osobných údajov kupujúceho.

 

Samotná registrácia k ničomu nezaväzuje, to znamená, že vložené údaje sa využijú iba pri vyplnení a odoslaní objednávky. Po odoslaní objednávky obdrží objednávajúci kópiu svojej objednávky na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri registrácii. Tovar, ktorý máme na sklade expedujeme do 7 dní a dodanie tovaru závisí od prepravcu, ktorého si zákazník zvolil. Tovar sa predáva aj mimo eshop obchodu, preto sa môže stať, že tovar už bude predaný, ale budeme sa snažiť pravidelne stránky aktualizovať.

Máte možnosť si vybraný tovar objednať, zaplatiť a vyzdvihnúť priamo v kamennom obchode na adrese:

 

Detská obuv Stonožka

Moravská 682/3

020 01 Púchov

 

OBJEDNÁVKY:

Všetky objednávky v našom internetovom obchode považujeme za záväzné.

 

PLATBA ZA TOVAR:

Dobierkou, prevodom na účet (číslo účtu SK18 0200 0000 0024 7410 9656 BIC SUBASKBX) alebo hotovosťou v predajni.

 

Pri platbe prevodom je tovar zasielaný zákazníkovi ihneď, ako je suma pripísaná na náš účet. Za tovar neplaťte skôr, ako Vám pošleme e-mail, kde bude potvrdená objednávka s prílohou faktúry.

 

OSOBNÝ ODBER

Pri objednávaní tovaru si kupujúci vyberá spôsob dopravy. Pokiaľ si kupujúci zvolí možnosť osobného odberu, e-mailom bude informovaný o potvrdení objednávky a termíne, kedy si môže tovar v kamennej predajni vyzdvihnúť. Objednávku je možné si vyzdvihnúť počas otváracej doby predajne. Objednaný tovar na Vás čaká 48 hodín. Pokiaľ sa nedohodne inak (telefonicky, e-mailom) objednávka bude po uplynutí tejto doby stornovaná.

 

 

 

 

SPÔSOB DODANIA:

Tovar bude doručený na adresu uvedenú v objednávke alebo pri registrácii, preto je potrebné vyplniť všetky povinné údaje, vrátane telefónneho čísla a e-mailu.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavineného poštou, alebo kuriérskou službou, a taktiež za poškodenie tovaru pri preprave.

Podľa toho ako sa rozhodnete objednaný tovar zaplatiť Vám bude balík poslaný na Vašu adresu.

 

Poštovné a balné je určené podľa váhy tovaru. Viac informácií nájdete na Úvodnej stránke v odkaze Poštovné a doprava.

Pri objednávke nad 45,00 € poštovné a balné zdarma.

 

REKLAMÁCIE:

Prípadné reklamácie vybavujeme v súlade s Občianskym zákonníkom a Zákonom o ochrane spotrebiteľa. Reklamácie sú vybavované písomne - poštou alebo emailom tovar je dodávaný v originálnom balení od výrobcu.

 

Záruka:

Na každý predávaný tovar sa vzťahuje zákonná záručná doba. Záruka za nevzťahuje na bežné opotrebenie tovaru a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním.

Tovar je možné vrátiť do 15 dní bez akéhokoľvek dôvodu.

 

STORNO OBJEDNÁVKY:

Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu do 12 hodín od odoslania objednávky našej firme. Pokiaľ už vyplatil sumu za zakúpený tovar, bude mu vrátená celá čiastka na účet, z ktorého sa platba pripísala.

 

ODSTÚPENIE OBJEDNÁVKY ZÁKAZNÍKA OD KÚPNEJ ZMLUVY

Pokiaľ kupujúci objedná tovar v internetovom obchode www.obuv-predeti.sk má podľa zákona §12 Zákona o zásielkovom predaji právo možnosti vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 15 dní od prevzatia tovaru. 15 dňová lehota začína od dňa prevzatia zásielky.  V prípade, že sa tak rozhodnete:

1. vopred nás kontaktujte emailom info@obuv-predeti.sk

2. je potrebné vyplniť formulár na odstúpenie od zmluvy

3. po dohode nám pošlite tovar na adresu:

 

JANEK line, s.r.o.

Visolaje 199

018 61 Beluša

 

  • tovar však nesmie byť použitý
  • musí byť v takom stave, v akom ho kupujúci obdržal
  • musí byť v pôvodnom balení, v krabici
  • opatrený všetkými pôvodnými visačkami
  • s pribaleným originálom faktúry
  • na faktúru treba napísať číslo účtu, na ktorý Vám vrátime peniaze

 

 

3. Pri zaslaní je nutné tovar poistiť, nakoľko predávajúci nenesie zodpovednosť za poškodenie, či stratu tovaru pri jeho spätnom zaslaní. Tovar na DOBIERKU nepreberáme.

4. Po prevzatí takto vráteného tovaru Vám bude do 15 dní vrátená suma na Vami uvedené číslo bankového účtu.

 

ZÁRUČNÉ DOKLADY

Pokiaľ výrobcom nebol dodaný k tovaru záručný doklad, platí vydaná faktúra ako daňový doklad zároveň aj ako záručný list.

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV KUPUJÚCEHO

Z dôvodu poskytovania kvalitných služieb predávajúci potrebuje poznať niektoré osobné práva kupujúceho. Narábanie s takýmito informáciami sa riadi zákonom č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Predávajúci sa zaväzuje chrániť tieto dáta pred zneužitím a zaručuje ich neposkytnutie tretiemu subjektu s výnimkou organizácií, s ktorými spolupracujeme pri vybavení Vašej objednávky. Ide o doručovateľské služby (dodacia adresa) a banky (v niektorých prípadoch meno). Tieto údaje sú poskytované jednorázovo. Používaním nášho obchodu súhlasí kupujúci so zhromažďovaním a používaním informácií o kupujúcom za vyššie stanovených podmienok. Kupujúci zároveň povoľuje predávajúcemu zasielať mu e-maily s obchodnými informáciami. Uvedený súhlas so zasielaním mailov môže kupujúci kedykoľvek písomne odvolať.

 

 

 Podmienky ochrany osobných údajov

 

 

Copyright 2017 - 2019 © Detská obuv Stonožka - eshop pre deti - zdravotná obuv, detská obuv, kožené topánky, Superfit, Prote